Катерина працювала з режисеркою в серіалі "Ніщо не трапляється двічі". Саме завдяки цій роботі Тишкевич здобула неабияку популярність та стала однією з провідних акторок України.

Читайте також 17 пігулок на день та думки про самогубство: Тишкевич про боротьбу з невиліковною хворобою

Байрак хотіла вийти заміж за Путіна

Катерина пригадала, як на знімальному майданчику Байрак неодноразово казала, що "вийшла б заміж за Путіна". Тоді Тишкевич думала, що це невдалі жарти, а вже потім дізналася про проросійську позицію режисерки.

Також саме Оксана Байрак дала головну роль в серіалі путіністу Антону Батирєву. У той час, як в Україні чимало своїх талановитих акторів, провідні ролі отримували прихильники терористичного режиму.

Чоловік Тишкевич – Валентин Томусяк зазначив, що Байрак дуже сильна режисерка, вона чудово знає свою справу, однак це не українка. Така людина не може й надалі працювати в Україні, оскільки її позиція просто ганебна.

Що казали про Оксану Байрак інші актори

  • Акторка Ганна Сагайдачна зізналася, що неоднозначна політична позиція режисерки Оксани Байрак торкнулася її родини. Чоловік зірки спілкувався з режисеркою, тому спільні друзі та прихильники Ганни накинулися на неї та рідних.
  • Григорій Бакланов раніше співпрацював з Оксаною Байрак. Однак зауважив, що ніколи не спілкувався з нею на політичні теми.
  • Наталка Денисенко розповідала, що одіозна режисерка навіть після повномасштабного вторгнення продовжила захищати Росію, тоді як у війні звинуватила Україну. А також повелась на пропагандистську риторику й заявила, що росіяни – "братський народ".