Артистка зараз не в Україні, однак переслідувач все одно приходить до її будинку з квітами. Про це співачці повідомила консьєржка з її будинку.

Не пропустіть Люди завербовані, – Лобода принизила дівчину, яка вийшла з плакатом на її виступ у Харкові

Надокучливий шанувальник Злати Огнєвіч

За словами виконавиці, чоловік не є агресивним, тож вона сподівається, що можна буде з ним спокійно поговорити й переконати його не займатися подібним. До того ж співачка зазначила, що раніше вже перетиналася з цим переслідувачем поблизу власного будинку.

З'явився новий переслідувач. Він нав'язливо приходить до мого будинку, просить про зустріч, приносить квіти. Про це мені повідомила консьєржка з мого будинку,
– заявила артистка.


Злата Огнєвіч розповіла про чергового переслідувача / Скриншот з інстаграм-сторіс співачки

Виконавиця додала, що хоче вирішити цю ситуацію якомога швидше, бо їй неприємно.

Раніше Злату Огнєвіч вже переслідували

  • У лютому 2019 року співачка поверталась з концерту додому, втім, біля її будинку в Києві на неї напав невідомий чоловік. Незнайомець погрожував Златі "не відстати від неї ніколи в житті". На щастя, виконавицю врятував водій, який перебував неподалік від місця нападу.
  • Окрім цього, нещодавно артистка також розповідала про неадекватного чоловіка, який надокучав їй в соцмережах та навіть приходив до житлового комплексу, в якому мешкала співачка. Ба більше, чоловік нецензурно висловлювався, ображаючи співачку та погрожував "завалити" Злату Огнєвіч або її батька. Це все тривало близько трьох років і попри те, що виконавиця написала заяву в поліцію, погрози не припинялися. Правоохоронні органи почали розглядати справу проти зловмисника, якого звати Вадим Лебідь, проте через широкомасштабну війну в Україні поки все затягнулось.