Під час подкасту радіостанції SiriusXM 53-річний Деніел Крейг розповів, що любить відвідувати гей-бари, оскільки там перебуває значно менше агресивних чоловіків і він рідше встрягає у конфлікти.

Читайте також Головний "шпигун 007" Деніел Крейг отримав зірку на Алеї слави: промовисті фото

Скільки себе пам’ятаю, я ходжу в гей-бари. У цих місцях я набагато рідше вплутуюся у конфлікти і бійки… У гей-барах люди дуже спокійні. Тут не потрібно заявляти про свої сексуальні вподобання або орієнтацію. Це місце дуже безпечне – я міг зустріти дівчат, які приходили по тій самій причині,
– поділився Крейг.

Щодо історії, коли його та друга Брюса Бозза "заскочили" разом у гей-барі 11 років тому, то зірка "бондіани" поділився, що тоді він просто з ним спілкувався.

"Це дуже дивна ситуація, бо нас нібито "спіймали". Але ми не робили нічого поганого", – зазначив Крейг.

Що відомо про особисте життя Крейга

  • Чоловік двічі був одруженим: у 1992 році актор одружився з Фіоною Лаудон, і вже через рік у них народилася дочка Елла. Але у 1994 році вони розійшлися, проте продовжують спілкуватись та виховувати доньку.
  • У 2011 році чоловік таємно одружився з акторкою Рейчел Вайс у Нью-Йорку. З нею він почав зустрічатись у грудні 2010 року після спільної роботи над фільмом "Будинок мрії". На весіллі були присутні тільки 4 гостей, зокрема, повнолітня Елла Крейг і чотирирічний син Рейчел — Генрі.