Ще вночі 10 лютого російські окупанти знову обстріляли Харків – рідне місто Олександри Заріцької та Василіси Фролової. Ракети влучили у школу, де навчались теперішні зірки.

Зверніть увагу "Стерли з лиця землі моє дитинство": окупанти знищили школу, де вчилась Заріцька з KAZKA

Василіса Фролова навчалась у зруйнованій школі Харкова

Телеведуча Василіса Фролова емоційно відреагувала на обстріл школи у Харкові.

"Так і не доїхала я до останнього дзвоника у свою школу. Сьогодні вночі о 3:15 чортова русня знищила своїми ракетами один з найкращих навчальних закладів міста, один з перших місцевих ліцеїв та гімназій, в яку я свідомо перейшла у 1993 році, в яку я з такою гордістю їздила на метро щодня, в якій ми закохувались і дорослішали. Стільки спогадів…" – поділилась зірка.

Мене переповнює лють і ненависть до рашистських покидьків. Моє рідне місто рівняють із землею! Х*й вам, а не ХНР. Тепер маю робити все, аби обов'язково зустрітися з однокласниками, вчителями і всіма друзями, з ким пов'язане це місце,
– додала вона.

Василіса Фролова підкреслила, що на місці її школи у майбутньому має бути найкраща українська гімназія, що обов'язково станеться.

Зруйнована школа в Харкові / Фото з інстаграму Василіси Фролової

Що відомо про обстріл Харкова

  • Упродовж 9 – 10 липня Харків зазнав трьох ракетних обстрілів. Це сталось під час повітряної тривоги. Одна з ракет влучила у житловий будинок, постраждав мирний житель.
  • Ще одна ракета прилетіла у Слобідський район Харкова та частково зруйнувала школу. Там обійшлось без жертв та постраждалих.
  • Також внаслідок удару частково пошкодили дитячий санаторій, що розташований поруч.