Андрій Кузьменко до сьогодні вважається неоднозначною особистістю, втім, йому вдалось завоювати всенародну любов. Його енергія часто передавалась іншим людям, а простий підхід до буденних речей – підкорював навіть найбільших скептиків. Свого часу він допоміг багатьох нині відомим українським зіркам, які своєю чергою досі згадують про нього.

Цікаво Кавери на "Скрябіна": голос Андрія, який живе в піснях інших виконавців

Серед них – Наталія Могилевська, яка разом з Андрієм допомагала талановитим виконавцям "з вулиці" потрапити на шоу "Шанс". Також Дзідзьо, який мав тісний зв'язок з "Кузьмою", оскільки вони разом народились в одному регіоні. Хто ще згадав теплим словом про Андрія у день його народження – дивіться далі.

Наталія Могилевська

"Ніколи не перестану плакати... З днем народження, Кузьма", – написала Могилевська в інстаграмі, додавши хештеги "шанс", "Кузьма", "люблю", "назавжди". Окрім цього, артистка прикріпила зворушливе відео зі спогадами про Андрія.

Дзідзьо

"Кузьма, з днем народження тебе, друже!!! Ти завжди у наших серця", – написав виконавець та додав фрагмент із популярної пісні "Скрябіна" – "Місця щасливих людей".

До слова Життєствердні цитати Андрія Кузьменка, які досі не втрачають актуальності

Олександр Пономарьов

"Сьогодні день народження в Кузьми! Царство Небесне! Пам’ятаємо…" – лаконічно зазначив Пономарьов, додавши відеозапис свого виступу з концерту пам'яті Андрія Кузьменка у 2015 році. Тоді артист виконав його пісня "Сам собі країна".

Ірина Білик

"Андрій... Гуляли б сьогодні... 53 було б… Друже, не знав ти, що так буде все… З днем народження!" – написала в інстаграмі Ірина Білик і додала чорно-біле фото Андрія Кузьменка.

Андій Кузьменко
Андрій Кузьменко / Фото з інстаграму Ірини Білик

Реакція мережі

Не можна оминути увагою і співчуття та жаль користувачів мережі. Під дописами зірок вони залишають сумні слова, та досі горюють, що їхнього улюбленця немає в живих:

  • "Назавжди в серцях – щира, радісна, яскрава людина";
  • "Я більше не знаю таких артистів, які викликають сльози та сміх одночасно. Кузьма – неймовірний";
  • "Я плачу. Кожний раз. З днем народження, Кузьма. Пам'ятаємо, любимо, сумуємо";
  • "Людина з великої букви. Світла пам'ять. Блін, чому так важко?";
  • "Це до сліз… Вічна пам'ять. Поки ми його пам'ятаємо – живуть його пісні, він з нами"
  • "Будемо пам'ятати завжди";
  • "З днем народження. Наш герой. Людина з великої букви. Нам тебе дуже бракує";
  • "Андрій, ти живеш у наших серцях";
  • "Дуже шкода людину, чудовий співак!"