Слава Камінська продовжує скаржитися на життя в Європі. Раніше її засмучувало, що змушена жити з сім'єю в маленькому готельному номері, що в спеціальному центрі для біженців. Хоча там був дах над головою та безплатне триразове харчування, артистці було не комфортно, оскільки вона звикла до розкоші.

Вас може зацікавити Російська музика та еротичні фото: як живе Слава Камінська в час війни в Нідерландах

Європейські країни прийняли українців, які втікали від війни, мільйони людей вдячні за це, однак Камінська в соціальних мережах лише обурювалася. Згодом вона орендувала квартиру в Роттердамі, але після цього втратила соціальне житло, яке отримала в країні.

Слава Камінська про ставлення до українських біженців

У сторіз артистка жорстко розповіла, про ставлення до українських біженців: "Європа? Та ну в дупу". Вона не розповіла подробиць конфлікту, однак зазначила, що її маму, яка досі прописана в центрі для біженців, вигнали звідти. Жінка оформила в Нідерландах тимчасовий захист, однак їй не подобається, як в країні ставляться до українців.

Я винайняла квартиру в Роттердамі за купу грошей. Мама моя прописана досі там, де ми жили. Її звідти вигнали. Ось так люблять українців. Я трохи в шоку. Всі ми: "Європа за нас". Що за нас? Ніхто не за нас, хлопці. Я приїжджаю туди, де ми прописані, а там живе якась повія!
– емоційно висловилася Камінська.

Слава неодноразово потрапляла в конфлікти, вона дуже емоційна та прямолінійна. Після розповіді про житло вона додала: "Знаєте, з нашою поведінкою нам буде гірше, ніж арабам. Тому що те, як ми поводимося – це огидно. Я сьогодні теж лаялася. Якщо що, я як араб".

Слава Камінська поскаржилася на життя в Європі: дивіться відео онлайн

Зверніть увагу Слава Камінська заступилася за Ані Лорак і пожаліла її доньку: "Хто дивитиметься за дитиною"

Та підписники артистки не погоджуються з нею. У коментарях вони зазначають, що варто подякувати Європі за прихисток для українців у час війни. Також згадують про те, що Камінська, перебуваючи в Європі, не допомагає Україні.

  • "Будьте вдячні та ввічливі, бо дуже неприємно на таке дивитися".
  • "Краще б працювати пішла, а не постила вічні сторіз зі звинуваченнями. Може й полюбили б тоді тебе в Європі".
  • "Я може щось пропустила. Вашу регулярну участь в благодійних концертах? Волонтерську діяльність? Ви чим зараз займаєтеся, як публічна особа? Дякую".
  • "А чому вони мають нас любити? Допомогли й дякую. Ви могли б самостійно вже роботу знайти. Але, напевно, крім самолюбування та "витягування качок" нічим і не займалися".
  • "Переглянула ваші сторіз. Вам потрібно фільтрувати свої висловлювання. "Шлюха, араби...". Таке, ніби не в собі".