Останні п'ять місяців WellBoy (справжнє ім'я – Антон Вельбой) не виходить з телестудій і радіостанцій. Лише з двома хітами його запрошують на прямі ефіри розважальних шоу, корпоративи та концерти за кордоном. Цьому всьому він завдячує ексучаснику гурту "Гриби" Юрію Бардашу, який взявся його продюсувати.

Читайте також Хіт Wellboy "Вишні" набрав мільйон на ютубі за два дні: курйозна реакція артиста

"Наші стосунки з Юрієм Бардашем – це найміцніші стосунки в українському шоу-бізнесі", – запевняє WellBoy.

Водночас він не поспішає розкривати умови контракту з іменитим продюсером. WellBoy віджартовувався, коли мова зайшла про гонорари: "Він нічого мені не дає, просто шиє мені костюми, і все". Однак все ж додав, що отримує менш як 50 відсотків. Такі заробітки нібито влаштовують артиста, адже йому вистачає на квартиру, одяг, їжу та подорожі.

Хто простому хлопцю з села даватиме 50 відсотків? Я зараз можу орендувати квартиру, добре одягатися, їсти й подорожувати. Заробляю як усі в цьому бізнесі,
– заявив WellBoy.

WellBoy – автор хітів "Гуси" і "Вишні" / Фото з інстаграму співака

WellBoy про участь у "Танцях з зірками"

У 10 випуску "Танців з зірками" WellBoy став запрошеним гостем і виконав хіт "Вишні" на головному паркеті країни. Він зізнався, що якби йому випав шанс стати учасником наступного сезону, то погодився б не одразу.

Якби мені запропонували, я б довго думав, радився б з усіма, щоб не бути як Комаров. Мені дуже страшно танцювати. На дискотеках як-не-як танцюю, а в парі з дівчиною – це дуже складно,
– зізнався WellBoy.

Ба більше, формат шоу, на якому є конкуренція та оцінки суддів, йому дуже не подобається. Це він зрозумів після участі в 10 сезоні "Х-фактора", де був у команді Насті Каменських.