Ще з дитинства молодий серцеїд займався музикою та писав власні пісні. Як Нік Джонас, так і його рідні брати Джо і Кевін користувались великою популярністю серед дівчат, оскільки вони багато гастролювали в гурті "Jonas Brothers".

Читайте також: Пріянка Чопра засвітила коштовну обручку: фото

Нові запрошення у кінофільми та серіали і співпраці з зірками музичної індустрії добре позначились на репутації Ніка Джонаса, чим йому і вдалось завоювати серця мільйонів фанаток. Хоч 26-річний іменинник рідко вихвалявся своїми романами, але в іноземних ЗМІ часто писали про його стосунки з зірками. Пропонуємо дізнатись про його найвідоміші романи зі знаменитостями.

Ви, напевне, здивовані, але Нік Джонас був першим хлопцем знаменитої американської співачки Селени Гомес. Стосунки між зірковими підлітками виникли в досить юному віці і тривали недовго.


Нік Джонас і Селена Гомес

Також в пресі неодноразово обговорювали його можливі романи з Майлі Сайрус, роман з якою закрутився під час зйомок серіалу "Ханна Монтана".


Нік Джонас і Майлі Сайрус

Кейт Гадсон, яка старша від співака на 13 років, теж мала ймовірний роман з американським виконавцем. А втім, він тривав точно недовго.


Нік Джонас і Кейт Гадсон на таємному побаченні

Про взаємні стосунки між Ніком Джонасом та артисткою Демі Ловато також снувало багато чуток. Правда це чи ні, але він допомагав їй свого часу зі світовим турне та кілька разів виступав з нею в дуеті.


Нік Джонас і Демі Ловато

Читайте також: Відома співачка Демі Ловато потрапила до лікарні з передозуванням наркотиками

Моделі Олівія Калпо, Дельта Гудрем і Джорджія Фоулер теж були присутні у його житті. З кожною з них неодноразово бачили Джонаса за милими прогулянками та під час світських заходів.


Нік Джонас і Олівія Калпо


Нік Джонас і Дельта Гудрем


Нік Джонас і Джорджія Фоулер

Але найбільшою несподіванкою стала інформація у 2017 році, коли стало відомо, що Нік Джонас зав’язав відносини з 55-річною актрисою Демі Мур. Жінка знаменита своїм шлюбом з молодим актором Ештоном Кутчером, тому в шоу-бізнесі ні в кого не виникало сумнівів, що Нік міг стати її наступним коханим.


Нік Джонас і Демі Мур (колаж)

Але своє серце Нік Джонас врешті вирішив віддати знаменитій індійській актрисі та "Міс світу-2000" Пріянці Чопрі. Зіркова пара у червні підтвердила чутки про стосунки. Після чого закохані почали публікувати спільні фото в соцмережах і з'являтися разом на офіційних заходах.


Нік Джонас і Пріянка Чопра

Читайте також: Акторка Пріянка Чопра вийшла заміж: екзотичні фото церемонії

Хоч обраниця старша від музиканта на 10 років, це не завадило йому після двох місяців стосунків освідчитися. У день її народження, 18 липня, вона отримала пропозицію одруження і вже в серпні стала його офіційною дружиною.


Нік Джонас і Пріянка Чопра одружились