На своє день народження, 18 липня, акторка Пріянка Чопра отримала несподіваний подарунок від свого коханого – обручку та пропозицію одружитись. зірка відповіла згодою.

Читайте також: Пріянка Чопра засвітила коштовну обручку: фото

Вже за місяць пара поспішно організувала весілля. Церемонія пройшла в індійському стилі. За традицією, святкування відбулось у будинку нареченої, що в індійському місті Мумбаї.

Зіркова наречена вбрала сарі жовтого кольору з коштовним оздобленням. Водночас Нік Джонас прийшов на церемонію в традиційному білому костюмі з шервані. Екзотичне весілля вже назвали церемонією року в Індії.

Зазначимо, що сім'я співака Ніка Джонаса приїхала напередодні весілля та познайомилась з родичами Пріянки Чопри. Своїми враженнями від зустрічі поділились брати артиста – 29-річний Джо та 30-річний Кевін. Чоловіки привітали Ніка Джонаса в мережі.

Я дуже радий за мого брата Ніка. Ласкаво просимо в сім'ю, Пріянко. Ми любимо тебе,
– написав брат нареченого.

Наразі у мережі з'явились перші фото з розкішної церемонії. За інформацією західних ЗМІ, на свято були запрошені 200 гостей та всі рідні Ніка Джонаса. Гості з США оселились в маєтку батьків Пріянки Чопри.

Нагадаємо, лише у червні зіркова пара підтвердила чутки про стосунки. Після цього закохані почали публікувати спільні фото в соцмережах і з'являтися разом на офіційних заходах.