Олена Зеленська вчора у своїй публікації в інстаграмі, подякувала всім жінкам, які не здаються у цей важкий час та продовжують працювати та допомагати іншим. Сьогодні перша леді звернулася до світової спільноти, опублікувавши відеоролик, в якому показала, до чого призвело вторгнення окупантів на нашу землю.

Читайте також Моє захоплення та уклін вам: Олена Зеленська подякувала всім українським жінкам за відвагу

За 7 днів російські загарбники розбомбили військові бази, стратегічні об’єкти та почали наносити удари по цивільних. Від нищівних рук окупантів страждають мирні мешканці, які залишилися без осель та ночують в укриттях. Під обстрілами народжуються діти, а пенсіонери вимушені ховатися в бомбосховищах та підвалах.

Перша леді Олена Зеленська зазначила, що наші військові б’ються також за мир в інших країнах.

"Це – Україна просто зараз. Цей ролик для того, щоб світ побачив – у нас війна. Через напад Путіна українці щоночі ведуть дітей до підвалів і б’ються з ворогом під стінами рідних будинків. Україна – миролюбна країна. Ми проти війни та не нападали першими. Але ми не збираємося здаватись. Світе, дивися: ми б’ємося за мир і у ваших країнах", – написала Зеленська.

У коментарях під дописом українці зазначили, що нікому не віддадуть нашу країну і будуть битися до кінця, поки не здобудемо перемогу. Свої коментарі також залишили громадяни інших країн, які заявили, що усім серцем зараз з нашим народом.

  • "Господи збережи нашу Україну";
  • "Ми разом, ми переможемо";
  • "Ваш чоловік – герой";
  • "Віримо, що у нас все буде добре";
  • "Рідна Україна, тримайся, ми вистоїмо".


Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!