Серед російських знаменитостей є й такі, що виступають проти війни та підтримують Україну. Одним з таких виявився ведучий і гуморист Максим Галкін.

Читайте також Я взагалі не соромлюся, що я росіянка, – Тетяна Лазарєва, яка засудила війну в Україні

Галкін показав відео дівчинки з Маріуполя

Телеведучий на особистій сторінці в інстаграмі опублікував ролик, у якому дівчинка з Маріуполя розповідає про їхнє життя в час війни. Сім'я жила у підвалі, але через вибухи їх засипало. Вони вибрались з погреба, однак дівчинка наступила на розтяжку й була поранена, її оперували.

Максим Галкін прокоментував щемливе відео: "Я багато років розмовляю з дітьми у найдобрішій програмі на ТБ. Я чув багато чудових дитячих історій".

Діти не повинні проживати таке. Діти не повинні розповідати такі історії зі свого маленького життя. Ця українська дівчинка точно не збиралася ні на кого нападати…
– написав він.

Дівчинка з Маріуполя: відео

Галкін та війна в Україні

  • На початку повномасштабної війни стало відомо, що російське зіркове подружжя Галкіна та Пугачової разом з дітьми виїхало до Ізраїлю.
  • Пара виступила проти війни й підтримувала Україну, хоч їхня позиція не була такою чіткою після анексії Криму й війни на Донбасі.
  • Згодом Максим Галкін розповів Андрію Данилко, що вони планували відпустку, й саме тому поїхали з Росії. Ведучий додав, що після слів "ні війні" зіркам відмовили у багатьох рекламних контрактах.