Навіть велика війна, що розпочалась в Україні 24 лютого, не змогла примирити ексів Володимира Остапчука та Олену Войтечко. Телеведучий підозрює, що колишня йому мститься.

Дивіться також Остапчук зізнався, чи давав дітям дозвіл на виїзд, і як дзвонить їм щодня: "Прокидаюсь о 2 ночі"

Володимир Остапчук про помсту колишньої дружини

На думку шоумена, Олена не дає йому бачитись з дітьми та мститься через те, що сама не влаштувала особисте життя.

Складне питання. Думаю, що це, по-перше, її невлаштованість особистого життя. Бо я просто знаю історії, що коли жінки налагоджують своє особисте життя, вона одразу починає жити своїм життям. Зараз вона живе життям, аби помститися колишньому чоловікові. Ну й образа. Думаю, що так,
– вважає Володимир Остапучук.

Телеведучий додав, що вибачався перед колишньою дружиною вже "мільйон разів": "Я не думаю, що колись це спрацює. Це складний випадок, тому що мені "пощастило". Є жінки, особливо адекватні, які навіть під час війни розуміють, відсувають особисті образи на другий план. Ну дивна історія насправді, чому вона ображена. Хоч перша в інтерв'ю розказувала про те, що "я сама тебе покинула, я тобі показала на двері, збирай речі". П'ять місяців все було нормально, потім ми з Оленою не домовились про суму грошей і пішла помста".

Остапчук додав, що не реагує на хейт через публічне висвітлення проблем з колишньою. Але зазначив, що потрібно мати мужність продовжувати йти на контакт з жінкою, яка ображала його близьких.

Мені дуже подобається, коли жінки пишуть: він просто нормально не міг з нею домовитися. Я вам дам можливість, все що вона "викатувала", ображала моїх батьків, маму, сестру, мою дружину. Після цього знаходити в собі мужність, щоб продовжувати спілкування. Так історично склалось, що чоловіки маніпулюють грошима, а жінки – дітьми,
– сказав Остапчук.

Інтерв'ю з Володимиром Остапчуком: дивіться відео онлайн