Майже у повному складі сімейство Бекхемів поїхало на відпочинок в Італію, до узбережжя Амальфі. Яскравими фото з відпочинку вони діляться на своїх сторінках в інстаграмі.

До слова Бен Аффлек подарував Дженніфер Лопес символічну дизайнерську підвіску

Відпочинок Бекхемів в Італії

Девід Бекхем опублікував перше фото, на якому позував з 16-сином сином Крузом та 10-річною донькою Гарпер. "Особливі спогади", – написав він під знімком.


Девід Бекхем з сином Крузом і донькою Гарпер

Родина проводить час на великій яхті. Діти разом з зірковими батьками займаються морськими розвагами, плаваючи на катерах чи водних мотоциклах. Вони стрибають у воду прямо з судна та катаються на атракціонах.

Примітно, що подружжя Вікторії та Девіда взяли з собою батьків. Разом вони відвідують ресторани та насолоджуються місцевими стравами.

Проблеми Бекхемів з поліцією

  • Розкішний відпочинок знаменитостей перебила італійська поліція, що прибула до яхти, на якій відпочивало сімейство, про що пише The Sun. Вона побачила, як Круз катається на катері без батька.
  • Представники органів зауважили, що неповнолітні без нагляду дорослих не можуть водити катер. Девід Бекхем близько 45 хвилин спілкувався з поліцією, однак очевидці кажуть, що розмова була дружною. Після неї поліцейські навіть попросили зробити з футболістом селфі.