Виконавиця FKA Twigs (справжнє ім'я – Талія Дебретт Барнетт) запевнила, що зірка "Трансформерів" влаштовував безпідставні скандали та принижував її, похитнувши самооцінку.

До теми Після звинувачень у насильстві Шая Лабаф поскаржився на алкоголізм і почав лікування

FKA Twigs про роман Шаєю Лабафом

Співачка вважає, що актор, як і багато аб'юзерів, використовував хитру тактику, щоб відштовхнути її від близьких та зруйнувати впевненість в собі, аби потім вона не змогла від нього піти. Він вимагав, щоб дівчина постійно проявляла свої почуття, тому FKA Twigs була змушена цілувати та торкатися його заздалегідь визначену кількість разів у день.

Якщо вона порушувала "угоду", Шая Лабаф влаштовував сварки. Крім того, виконавиця повинна була спати оголена та міцно притискатися до нього вночі. Коли дівчина відмовлялася це робити, актор ставив їй у приклад колишню коханку.

"Він будив мене, і говорив, що я огидна, жахлива. Він будив мене посеред ночі, і говорив, що щойно я лежала з відкритими очима, і думала, як би його кинути. А я дійсно щойно прокинулась. Він хотів, щоб я спала голою, тому що, якщо я цього не зроблю, то я відгороджуюся від нього", – пригадала FKA Twigs.

В інтерв'ю виданню Elle знаменитість додала, що екскоханий наполягав на тому, щоб перед сном вони дивилися документальні фільми про злочини – жорстокі вбивства жінок і сексуальні домагання. Надмірний контроль і турботу чоловіка вона називає "любовним бомбардуванням".

Тоді артистка стала сумніватися в собі. Саме тому їй важко було усвідомити, в який момент вона стала жертвою домашнього насильства. FKA Twigs наголосила, що всім здається, якби все насправді було так погано, то вона б давно втекла від Шая Лабафа. Однак дівчина зізналась, що їй було так погано, що вона не могла піти.

"Домашнє насильство або жорстокість – поступовий процес, який набирає обертів крок за кроком. Ті, на кого спрямована подібна поведінка, починають усвідомлювати, що вони заслуговують такого ставлення до себе. Це не одна невелика річ, а безліч ознак, які сплітаються разом в нічний кошмар", – зізналась знаменитість.

Що відомо про скандал навколо Шая Лабафа

  • У грудні минулого року FKA Twigs подала на колишнього до суду та звинуватила в насильстві – фізичному та емоційному. Співачка додала, що чоловік зумисне заразив її венеричною хворобою.
  • Співачка Sia розповіла, що Шая Лабаф затягнув її в стосунки обманом. Вона назвала зірку "патологічним брехуном" та зізналась, що він запевнив, що неодружений, аби затягнути її в ліжко.
  • На тлі звинувачень в насильстві актор не претендуватиме на Оскар за роль у фільмі Корнеля Мундруцо "Фрагменти жінки". Крім того, його звільнили з фільму "Не хвилюйся, кохана", взявши на вакантне місце співака Гаррі Стайлза.
  • Після гучного скандалу Шая Лабаф розпочав стаціонарне лікування від алкоголізму та агресії.