Нещодавно Alina Pash випустила саундтрек до п'ятого сезону реаліті "Від пацанки до панянки", який "пробирає до мурашок". Якими книжками надихається і що радить почитати – Alina Pash розповіла Новому каналу на записі треку.

Цікаво Це зробило його успішним: Білл Гейтс розповів, як він читає книжки

Батько мені казав: "Аліно, читай зараз. Бо потім час спливатиме дуже швидко". І дякувати Богу, я зрозуміла, що в книгах є сенс. Вони допомагають мені побути наодинці з внутрішнім світом. Радила б читати різні жанри: від філософських книг до дитячих. Адже в кожному творі ти почуваєшся по-своєму,
– зазначила артистка.

Але є книжки, які останнім часом дуже вразили співачку.

  • "Необираюче усвідомлення" Джидду Крішнамурті. Мені дуже імпонує його філософія.
  • Також дуже люблю українських письменниць. Перечитала "Марусю Чурай", "Сніг у Флоренції" Ліни Костенко, "Лісову пісню" Лесі Українки.
  • Нещодавно прочитала Valse melancolique Ольги Кобилянської. Там три жіночі історії, які так тонко показують характер кожної героїні, що ти можеш їх приміряти на себе.
  • А ще відкрила для себе вітчизняного письменника родом з Житомира Валерія Шевчука. Його роман "Сповідь" дуже вразив", – додала зірка.Alina Pash / Фото пресслужби "Нового каналу"

Співачка радить зазирати і в дитячі книжки.

"Одна з таких – "Розбійник Пинтя у Заклятому місті". Це казка наче й написана для дітей, але там стільки образів, які і дорослі можуть зрозуміти. Я її прочитала за два дні на одному диханні", – каже Alina Pash.