Конкурсну композицію вже можна почути на Youtube. На великій сцені пісня зазвучить вже 17 лютого, під час другого півфіналу Нацвідбору на Євробачення-2018 на телеканалах СТБ і UΛ:Перший о 19:00.

Читайте також: Нацвідбір на Євробачення 2018: відео виступів учасників першого півфіналу

Автором конкурсної пісні виступив сам Юрко Юрченко, – лідер гурту Yurcash та відомий виконавець 1990-тих.

"На початку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог... Бог і є Любов... Люди, не вбивайте Любов", – йдеться у підписі до треку.

Нацвідбір на Євробачення-2018: Yurcash – "Stop Killing Love":

Yurcash – український фолк-панк-рок гурт, який у 2004 року заснував співак Юрій Нечистяк, більш відомий як Юрко Юрченко. Популярність гурту принесла пісня "Мундіаль", кліп на яку з'явився перед стартом збірної України на чемпіонаті світу з футболу 2006 року.

Учасники Нацвідбору на Євробачення-2018: гурт Yurcash
Учасники Нацвідбору на Євробачення 2018: гурт Yurcash

Разом із гуртом KAZKA музиканти взяли участь у 8 сезоні "Х-фактора". Yurcash потрапили у фінал пісенного конкурсу та поступили перемогою Михайлу Панчишину. Через кілька днів після фіналу Юрко Юрченко зробив дуже гучну заяву. За його словами, гурт хотів виграти "Х-фактор" та назавжди залишити сцену.

Але, як можна зрозуміти, у музикантів плани змінились. Адже вони вирішили боротися у Нацвідборі на Євробачення 2018 та почали збирати кошти на запис нових пісень. Цього року гурт вирішив піти далі та спробувати свої сили у Нацвідборі на Євробачення-2018. Наразі музиканти активно працюють над своєю композицією "Stop Killing Love" для пісенного шоу.