Юрко Юрченко вирішив згадати "голодні" часи, коли продюсери не пропонували йому свою допомогу, і Поплавського, який заборгував йому пристойну суму грошей, і свій обов'язок, і сім'ю, яка розпалася.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон 18 випуск: як боролись за перемогу запеклі суперфіналісти

"Поплавський мені винен 32 тисячі доларів. Я відпрацював на нього три тури виборів до народних депутатів. Безкоштовно! Думав, він мені хоча б допоможе з молодіжним кредитом на квартиру. Дав Заслуженого Артиста, а я й не просив, бо не заслужив. Дякую, Міхалич. Мама щаслива. А за четвертий тур у нас був договір – штука баксів за концерт. Пожали один одному руки. Я відпрацював 42 концерти. 10 штук ви мені віддали. А Михайло Михайловичу? Не відповідаєте за "базар"? Де мої 32 штуки баксів?", – йдеться в повідомленні.

Юрченко навіть зізнався, що планував виграти "Х-фактор" і в той же момент урочисто оголосити про завершення своєї музичної кар'єри. Але щось пішло не так. Кар'єру він таки не кине, і, щоб продовжувати займатися музикою, йому потрібні гроші.

Читайте також: Фіналісти "Х-фактора" збираються на Нацвідбір на Євробачення-2018

Зараз я впевнений, що вже не маю права зупинятись, бо я перед людьми в боргу! Я прорву цю греблю непорозуміння, тотальної незатребованості, неформату, попсні, гламуру, проросійського лайна, пострадянського *** і справа, всього-на-всього, зараз за якимось там пару штуками доларів, а часу в мене вже не стільки багато, як вчора,
– наголосив він.

Юрко Юрченко просить фінансової допомоги у своїх шанувальників, які і стануть продюсером.

Обережно! Присутня нецензурна лексика!