Чоловік артистки у 2014 році захищав Донбас. Зараз він вступив до лав територіальної оборони, щоб дати відсіч ворогам, які планують наступ на Київ. Наталка Карпа разом із донькою відправилася якомога далі від столиці.

Дивіться також "Не хочу вас знати": Джамала звернулася до родичів і друзів з Росії

Де зараз Наталка Карпа

Виконавиця зізналася, що зараз вона перебуває на Західній України в сестри. Там вона перебуває з маленькою донькою Златою. Артистка зізналася, що вона залишається в рідній країні. Тут її сім'я, чоловік серед захисників, а вона робить все можливе для того, щоб вберегти доньку.

Ймовірно, співачка зупинилася в рідному Львові, куди раніше часто приїжджала в гості. Наталка невпинно дякує українським захисникам, які виборюють кожен клаптик нашої землі, нищать окупантів і роблять все можливе для того, щоб зовсім скоро всі люди повернулися до своїх домівок і жили під мирним небом.

Ми залишаємось в Україні. Нас гостинно приймає сестричка на Західній Україні. І я не зупиняюся дякувати ЗСУ, нашим добровольцям, теробороні! Всім, хто виборює кожен клаптик землі!
– наголосила Карпа.


Наталка Карпа з донькою в Україні / Скриншот інстаграм-сторіз співачки

Нагадаємо, останнім часом у стосунках Наталки Карпи з чоловіком Євгеном Тереховим були напружені стосунки. Та, схоже, що війна змінила все. Якщо раніше пара думала про розлучення, то зараз Наталка нетерпляче чекає на повідомлення від коханого й переймається тим, що він спить на картонках.