Наталка Карпа активно долучається до допомоги українським захисникам. Артистка гастролювала Європою, а тепер літала за океан, щоб потішити українськими піснями діаспору, а також долучитися до збору коштів для ЗСУ.

Читайте також Співачка Оксана Муха мала рак: жінка розповіла про одужання

Враження Наталки Карпи від поїздки в США

Артистка зізналася, що після виступів перед нашою діаспорою в США повернулася додому натхненною, в голові тисячі думок та ідей.

Це любов з першого погляду, з першої зустрічі. Відчуваю, що на все життя! Українська діаспора Америки! Про неї я розповідатиму багато, бо це фантастичні українці з неймовірними історіями, нереальними подвигами, великими серцями. І жовто-блакитним кольором крові!
– зворушливо написала Наталка у публікації.

Карпа розповіла, що її гастрольний тур Сполученими Штатами Америки, який був присвячений 31 річниці Незалежності України, тривав майже 2 тижні. Разом з фондом Revived Soldiers Ukraine Наталка відвідала п'ять міст: Філадельфію, Нью-Джерсі, Йонкерс, Детройт, Флориду. Там на неї чекали, підспівували. На реабілітацію та протезування поранених захисників Україні вдалося зібрати понад 50 тисяч доларів.

Артистка зазначила, що в один допис не вдасться вмістити всі почуття, емоції та любов, тому вона зробить цикл публікацій, де окремо розповість про людей, які зустрічалися на її шляху, місця та події, які відгукнулись та вразили її.

Зараз Наталка більшість часу проводить з донькою Златою. Поки зіркова матуся гастролювала в США, дівчинка була разом з її сестрою на Львівщині. Там Наталка зі Златою живуть від початку повномасштабної війни.