Наталія Могилевська, яка мала чимало спільних проектів з Кузьмою, вирішила записати пісню про загиблого у ДТП артиста. Співачка зізналась, що Андрій Кузьменко часто їй сниться, тому вона відчуває потребу розповісти, якою він був людиною у реальному житті та наскільки любив свою країну.

Читайте також: Наталія Могилевська розповіла, яким був Кузьма поза лаштунками сцени

"Всі ці роки після смерті Кузьми, я мовчала і не давала жодних коментарів ні про нього, ні про трагедію. Мені потрібно було щось сказати, але висловити словами те, що я відчуваю і те, якими були наші відносини, просто неможливо! Думаю, пісня – це те, що, як мені здається, сам Кузьма сьогодні хотів би сказати українцям. Вона написана від його особи, в його стилістиці і з тієї теплотою і гумором, з яким він ставився до життя, до людей і до України. Ця пісня скаже набагато більше, ніж будь-які слова", – зазначила Наталія Могилевська.

Співачка спеціально записала пісню до 50-ої річниці з дня народження Кузьми "Скрябіна". Наталія Могилевська хоч і не змогла взяти участь у концерті на "Арені Львів", однак її запис все ж прозвучав під час грандіозного концерту. Згодом у мережі зірка опублікувала фрагмент виступу, де було чути щемливі слова пісні.

Пісня має символічну назву "Jesus". Артистка пояснила, чому обрала таку назву.

Я хочу передати свого роду лист "personal Jesus" від нього Україні. Я впевнена, у всієї планети один ангел охоронець – Ісус, а наша країна має цілих два: другий – це Кузьма,
– додала вона.

Наразі Наталія Могилевська анонсувала початок зйомок нового кліпу. За словами співачки, відео до композиції буде дуже зворушливим.