Як відомо, з покійним артистом у Наталії Могилевської було чимало спільних проектів. Відтак співаки проводили багато часу разом та спілкувались поза зйомками.

Читайте також: Якби Кузьма був живий, не було б ні пам’яті, ні нагород, – Бебешко

13 вересня у Києві відбулась прем'єра фільму "Місто, в якому не ходять гроші", знятого за повістю Андрія Кузьменка. Таку подію не змогла пропустити Наталія Могилевська, яка й розповіла, наскільки реалістично автори кінострічки відтворили ідею співака.

"На прем'єрі фільму, за мотивами повісті Кузьми, з актором Ігорем Цішкевічем, який зіграв одну з ключових ролей. Фільм неймовірно глибокий! Я вдячна всім, хто працював над ним. Знаю, що Кузьма хотів у ньому зніматися," – зізналась Наталія Могилевська.

Поринувши у спогади, артистка додала, що екранізована книга відкрила глядачам справжнього Кузьму "Скрябіна". Адже за лаштунками сцени артист був дуже проникливим, зі своїми переживаннями та думками про Україну.

Читайте також: Святослав Вакарчук написав зворушливий пост про Кузьму "Скрябіна"

Саме таким я знала Кузьму... За лаштунками, коли Кузьма закінчував балагурити, він перетворювався в мислителя, в людину з непопулярними, глибокими думками і судженнями. Я рада, що частину своїх філософських роздумів про життя і людську суть він залишив у вигляді книги,
– розповіла Наталія Могилевська.

До слова, повість Андрія Кузьменка "Місто, в якому не ходять гроші" ввійшла до дебютної книги "Я, Побєда і Берлін", що з'явилась на прилавках книгарень у 2006 році. Ще за життя Кузьма планував екранізувати свій твір. На цей проект навіть було виділено 3,2 мільйона гривень. У 2018 році задум Андрія Кузьменка здійснила режисер Ганка Третяк.

Дивіться трейлер до фільму "Місто, в якому не ходять гроші" (відео):