Пісні Андрія Кузьменка, лідера гурту "Скрябін", і через 3 роки після його смерті, збирають повні стадіони. Та це і не дивно, адже Кузьма мав унікальне вміння знайти спільну мову з людьми різної вікової категорії та статусу. Він, як ніхто інший, полюбляв казати правду, хоч якою болючою вона не була. Це і знайшло відгомін в його піснях.

Читайте також: Кузьмі "Скрябіну" було б 50: кого ми втратили

Не оминув увагою пам'ятної дати лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. Артист опублікував зворушливий допис, в якому зазначив, що пісні "Скрябіна" будуть жити довго.

Хтось в небо летить, а хтось залишається... Кузьма сьогодні мав би 50. Дуже шкода, що він так швидко відійшов. Але тішить, що його пісні лише починають своє довге життя. Завжди поруч...
– написав Святослав Вакарчук.

Нагадаємо, що Андрій Кузьменко "Скрябін" помер 2 лютого 2015 року в автокатастрофі. Після його смерті десятки українських вокалістів переспівали хіти артиста. Треки прозвучать 15 вересня на стадіонному концерті у Львові. Твори Кузьми гратимуть десятки артистів, які вважали його другом і прикладом для наслідування.