Про це зірка поділилась в інтерв’ю для видання "Viva!".

Незважаючи на приписування Насті Каменських таємного весілля з репером Потапом, співачка відмовляється коментувати будь-яку інформацію, тому що вважає, що поки не настав час для цього.

Читайте також: Настя Каменських святкує 31 день народження: спокусливі фото співачки (18+)

Я не приховую, що шалено щаслива, і кожному цього бажаю. Я неодноразово говорила: коли настане момент і я захочу, про все обов'язково розповім. А поки свою любов, свого обранця я оберігаю від численних пліток і розмов. Щастя любить тишу,
– зазначила Настя.

Артистка додала, що найбільше у чоловіках її приваблює почуття гумору, але вона навідріз не сприймає нарцисизм і самозакоханість. Зірка впевнена, що в майбутньому буде чудовою дружиною та навіть неодноразово задумувалась про власних дітей.

"Це найпрекрасніше, що може трапитися з будь-якою дівчиною. Я вже неодноразово говорила, що морально готова до діток. Саме поки це не планувала: все трапляється тоді, коли має відбутися. Раніше я дуже переживала, все думала, як це можливо – поєднувати роботу з сім'єю? У мене виступи, концерти, я не можу підвести ні команду, ні глядача. Але зараз вважаю, що при великому бажанні все можливо", – підкреслила Каменських.

Читайте також: Потап оригінально привітав Настю Каменських з днем народження: деталі

Співачка підсумувала, що у стосунках жодна зі сторін не повинна відмовлятись від власних амбіцій заради кохання. "Якщо так постає питання, варто задуматися: а чи любов це взагалі?", – стверджує вона. А от ідеальне весілля, на її думку, повинне містити лише факт про одруження з коханою людиною, а все інше не настільки важливе.