Як відомо, у жовтні 2017 року Потап і Настя Каменських оголосили про тимчасову паузу у творчі кар'єрі. Кожен з учасників проекту почав розвиватись у своїх напрямках – співачка почала записувати сольні пісні, а Потап активно зайнявся роботою продюсера. Однак таке рішення аж ніяк не вплинуло на дружбу між музикантами. Про це свідчить останній допис, розміщений на сторінці в Instagram.

Читайте також: Я шалено щаслива, – Настя Каменських розповіла про свої стосунки

У день народження Насті Каменських артист написав їй вірша. До привітання Потап додав фото, на якому він позує перед камерою у футболці із зображенням співачки.

"Дорога Анастасіє Олексіївно, у перших стрічках мого листа хочу привітати вас NK з HBD (днем народження, – ред.) і з захватом присвятити вірш: 7 мільярдів людей, але тільки одиниці дарують щастя, серед яких ти, малятко, Настя. Твоя душа, осяяна добром твоїх вчинків, і нехай шиплять заздрісно співачки-повії. Ти не така, ми все це, Настя, прекрасно розуміємо. Ти народжена була сказати: "Я інша". Так засяє міжнародно, на Олімпах слави, і нехай заздрісниці твої сьорбнуть гарячої лави, серед тисяч шоу-зірок і порнозірок німецьких, відповіддю на питання завжди буде – Каменських", – написав Потап.

Окрім цього, Потап назвав співачку "королевою К", що неабияк сподобалось прихильникам обох вокалістів. Водночас Настя Каменських подякувала всім, хто привітав її в таке особливе свято. Співачка додала фото зі святкування. Під дописом зіркові друзі та фанати продовжили надсилати вітання зірці.