Після святкування Нового року та Різдва зіркове подружжя Насті Каменських і Потапа відправилось на Мальдіви. Пара відпочиває у розкішному маєтку лише вдвох. Тому чоловік не припиняє дивувати кохану романтичними вчинками. В інстаграмі співачка показала, що снідала в басейні. Як з'ясувалось, казкову картинку з соцмереж втілив для дружини репер.

До теми Настя Каменських підкорила фото з Потапом: романтичний кадр з Мальдівів

Настя Каменських снідала у басейні на Мальдівах

Потап підготував круасани, тропічні фрукти, каву, сік, сосиски з тостами та навіть відкоркував шампанське. Їжу він розмістив на підносі, який плавав на воді, та прикрасив його квітами. Від такого райського ранку на елітному курорті зірка була в захваті.

Для романтичного сніданку Настя Каменських обрала яскраво-рожеве бікіні. Бюстгальтер на тонких бретелях звабливо підкреслив груди, а низ купальника акцентував на апетитних стегнах і сідницях.

У басейні зірка виглядала розкішно, продемонструвавши 5,3-мільйонній аудиторії струнку талію та неймовірні форми. Волосся NK залишила природно хвилястим та не стала наносити макіяж. Тому підкорила публіку не лише тілом, а й красивою зовнішністю.

Сніданок у раю, – підписала фото Настя Каменських.


Настя Каменських у бікіні / Фото Instagram / @kamenskux


Настя Каменських у бікіні / Фото Instagram / @kamenskux


Настя Каменських у бікіні / Фото Instagram / @kamenskux