Наслідки прем'єри 4 сезону "Корони"

За даними The Daily Mail, агресію в користувачів мережі розпалив новий допис у твіттері, де розповідалось про благодійну роботу герцогині Камілли. Мова йшла про зустріч представниці палацу з волонтерами організації, яка допомагає безпритульним британцям.

Цікава реакція Герцогиня Камілла подивилась 4 сезон "Корони", – ЗМІ

Та люди вирішили не звертати увагу на проєкт Камілли, а прокоментувати її особисте життя. Твіттер-сторінку Clarence House засипали гнівними повідомленнями, нещадною критикою і відвертими образами, відтак допис закрили для коментарів.

Відомо, що причиною для хейтерства став серіал "Корона". У 4 сезоні показали, як Камілла Паркер втручалась у шлюб принца Чарльза і принцеси Діани, починаючи від королівського весілля у 1981 році. Біографи вже заявили, що ці факти є вигаданими авторами стрічки Netflix, а чоловік припинив спілкування з герцогинею Корнуольською, як тільки одружився з Леді Ді. За словами самого Чарльза, він відновив зв'язок з Каміллою у 1986 році, коли його стосунки з Діаною вже дали тріщину.

Однак у серіалі показали чимало кадрів, які змусили думати глядачів, що всі події в "Короні" – це правдива історія. Зокрема, детальне відтворення образів та загальновідомі події з життя королівської родини повпливали на думку кіноманів.

Коментатори у мережі були безжальними:

  • "Камілло, світ ненавидить тебе! Принцеса Діана назавжди"
  • "Той момент, коли Камілла остаточно втратила свою репутацію"
  • "Наскільки жалюгідним було життя Камілли Паркер, що принц Чарльз став коханням всього її життя?"
  • "Карма наздожене тебе, жахлива Камілло Боуз Паркер. Ти обманювала свого чоловіка, спала з іншим та відповідальна за смерть наймилішої принцеси за всю історію світу", – писали розгнівані коментатори. Окрім цього, глядачі "Корони" відверто бажали смерті як принцу Чарльзу, так і його дружині.

Реакція королівської родини

Королівська родина не коментує резонансу в мережі. Її Величність Єлизавета ІІ з родичами продовжує демонструвати тільки результати роботи представників монархії. Водночас інсайдери з палацу зазначають, що всі розчаровані, адже події, змальовані у серіалі "Корона" не є правдивими та розпалюють агресію.

Це неправильно і несправедливо, особливо, коли так багато фактів у серіалі не відповідають дійсності. Чарльза і Каміллу показують у дуже невтішному світлі. Це просто тролінг із бюджетом Голлівуду, – заявив інсайдер.

Особливе обурення перегляд "Корони 4" викликав у принца Вільяма. Первісток Діани переконаний: "його батьків експлуатують і перетворюють все на простий спосіб заробляння грошей". Розуміючи ситуацію, актриса Емма Коррін, яка зіграла Леді Ді, заявила, що ніколи б не хотіла зустрітись з Вільямом чи Гаррі та навіть покинула б вечірку, якби дізналась, що вони також є запрошеними гостями.

До теми Королівська родина обурена від випуску 4 сезону "Корони", – ЗМІ

"Корона" 4 сезон: коротко про сюжет

У 4 сезоні "Корона" автори проєкту показали, як принц Чарльз познайомився з юною принцесою Діаною та став її чоловіком. У стрічці показано, наскільки щиро Леді Ді кохала спадкоємця престолу і вірила, що життя у палаці буде чудовим. Однак реальність відрізнялась від ілюзій і вже в перші роки життя з Чарльзом їхній шлюб дав тріщину.

Причиною став роман чоловіка з Каміллою Паркер. Принцеса Діана знайшла докази їхніх стосунків, коли її суперниця хотіла подружитись з нею.

"Корона" 4 сезон: дивіться трейлер до серіалу