Інсайдери розповіли Vanity Fair, що побачене не розчарує герцогиню Каміллу. Дружина принца Чарльза має чудове почуття гумору, тому, швидше за все, сприйме нові епізоди "Корони", як звичайний телепроєкт.

Цікаво 5 фейків про королівську сім'ю, які показали в 4 сезоні "Корони"

"Уявляю, як вона наллє келих червоного вина і подивиться новий сезон так само як подивилася попередні три. У неї чудове почуття гумору, і те, що відбувається на екрані, її анітрохи не роздратує… Вона, звичайно, подивилася серіал, думаю, що Чарльз теж. Я не думаю, що у неї є якісь серйозні проблеми з цим. Вона живе за принципом "ніколи не скаржся, ніколи не пояснюй", – зазначив інсайдер.

Принцеса Діана і Камілла Паркер у серіалі
Принцеса Діана і Камілла Паркер у серіалі "Корона" / Фото Netflix

Водночас королева Єлизавета ІІ і принцеса Анна точно не переглянуть стрічку. Інсайдери стверджують, що Її Величність не дивиться проєкт, який не відповідає дійсності.

Королева не має ні найменшого бажання дивитися на себе у вигаданій телевізійній програмі, водночас Анна не має часу для такої нісенітниці, – додали джерела.

Що відомо про 4 сезон "Корони"

Як і очікували автори серіалу, 4 сезон "Корони" мав шалений успіх на Netflix. Мільйони людей захотіли побачити, якою була зустріч принца Чарльза і принцеси Діани та як Камілла Паркер втрутилась у ці стосунки.

Любовний трикутник у серіалі "Корона" пішов не на користь королівській родині, адже у мережі масово почали публікувати дописи, в яких відверто зневажали Чарльза за його дії. Окрім цього, і до Камілли хейтери були безжальними. Користувачі мережі зазначили, що тепер складно дивитись, як це королівське подружжя виходить на офіційні заходи, знаючи, скільки болю вони принесли принцесі Діані.

"Корона 4 сезон": дивіться трейлер до серіалу

А от королівські оглядачі вже нещадно критикують сюжет серіалу. За їхніми словами, в ньому є багато неправдивих фактів та перекручування. Зокрема, Інгрід Сьюард назвала 4 сезон "Корони" неточним, Дікі Арбітер наголосила, що "деякі сцени є вигадкою", а Том Квінн взагалі вважає окремі епізоди "повною нісенітницею". І тільки один знавець королівської родини не погодився з колегами. За словами Пола Баррелла, це "чесне і точне інсценування того, що сталося".

Чималий резонанс викликала і поява на екранах Маргарет Тетчер. За словами депутата британської Консервативної партії Ендрю Бріджа, стрічка спотворила образ прем'єр-міністерки. Зокрема, найбільше обурення викликало у політика змалювання боротьби з ІРА і Фолклендської війни.