Про успіх Wellboy – Антона Вельбоя, свідчить і те, що він стає єдиним україномовним виконавцем з піснею "Гуси", яка увійшла в рейтинг Apple Music 2021. Всі інші виконавці були російськомовними або з Росії.

Читайте також Ексклюзивне інтерв'ю з Alyona Alyona: про скандали, кастинг "Голосу країни" та російську музику

Ми запитали в Alyona Alyona, як вона ставиться до творчості хлопця і чи вважає його творчий шлях подібним до свого. Адже він з'явився раптово і дуже швидко набрав популярності в Україні, як і артистка свого часу.

Так, творчість Вельбоя – вона більш масова, не така нішова як хіп-хоп, і більш доступна. Мені чимось нагадує частково і Вєрку Сердючку, і Дзідзьо, і таку гумористичну, добру, світлу музику з позитивом, але набагато якіснішу і набагато приємнішу. Більше українських мелодій, скажемо так,
– сказала Alyona Alyona.


Wellboy / Фото з інстаграму виконавця

На її думку, шлях Wellboy також схожий тим, що Антон познайомився із продюсером Юрієм Бардашем, який вирішив його просувати у шоу-бізнесі.

"Юра вирішив допомогти йому стати відомим. Це дуже круто й класно, я щиро радію, коли з'являється ось така музика, більш українська і більш качова. Тому що все одно музика має бути різною. Якщо музика стала популярною – це не означає, що музика погана", – констатувала зірка.

До слова Реперка Alyona Alyona пояснила, чому в Україні масово слухають російську музику

Що відомо про Wellboy

Антон Вельбой виступає під сценічним псевдонімом Wellboy. Він також є автором пісень та учасником шоу "X-Фактор", який дійшов до фіналу. У 2021 році за підтримки Бардаша "вистрілив" у мережі з піснею "Гуси", яка стала вірусною, а згодом і з піснею "Вишні". Хлопець вже встиг виступити як хедлайнер на фестивалі Atlas Weekend, а також його нещодавно номінували на премію YUNA.