Відома українська співачка Надя Дорофєєва розповіла, що вирішила більше не приховувати від аудиторії те, що перенесла операцію на грудях. Вона хотіла надихнути дівчат на перевірку свого стану здоров'я.

Зверніть увагу Надя Дорофєєва вперше зізналась, що пережила операцію з видалення пухлини

Я ж інфлюенсер. Я подумала, що нарешті треба правильно використовувати це слово. І мені захотілося, щоб дівчатка прийшли на щорічне обстеження. Тому що обов'язково треба раз в рік перевіряти груди,
– підкреслила виконавиця.

Надя Дорофєєва зізналась, що навіть не вона вперше помітила пухлину. Зірка додала, що операція не була складною.

"У мене помітив чоловік, він просто намацав у грудях таке утворення. Він сказав: "Так, у тебе якась тверда кулька". Відправив мене в лікарню. Операція була 4 роки тому, нічого критичного нема в такій операції. Це доброякісна фіброаденома, її видаляють для того, щоб вона не стала злоякісною", – підкреслила артистка.


Надя Дорофєєва показала шрам на грудях / Фото з інстаграму зірки

Що Дорофєєва розповідала про пухлину раніше

  • У День без бюстгальтера співачка опублікувала відверте фото, на якому засвітила шрам на грудях. Його зірка показала вперше. Вона поділилась, що раніше ховала його та маскувала тональним кремом.
  • Надя Дорофєєва зізналась, що цей шрам – наслідок операції, яку вона пережила 4 роки тому. Тоді знаменитості видалили фіброаденому – пухлину в молочній залозі.
  • Відвертою розповіддю виконавиця хотіла донести до дівчат і жінок важливість регулярних обстежень.