Відтепер повноформатний запис наймаштабнішого концерту в історії гурту ви можете переглянути на офіційному каналі гурту ONUKA на YouTube. Окрім проникливого живого звучання музикантів та фронтменки гурту Нати Жижченко, у 19-х відеороликах ви побачите і новий матеріал, оркестр НАОНІ, багатотисячну залу київського клубу Stereo Plaza, кінетичне та лазерне шоу.

Читайте також: Топ-10 найкращих пісень гурту ONUKA, які треба почути

Вихід повнометражного запису концерту пов'язаний не лише з днем народження солістки гурту, а й з першою річницею виходу потужного альбому під назвою MOZAЇКА.

Співпадіння трапляються, та не цього разу. Лайв виходить через рік після релізу MOZAЇКА, і є для нас своєрідним підсумком роботи з матеріалом лонгплею. З одного боку, ми воліли поділитися найкращим, що нам вдалось зробити на сьогодні. З іншого – отримати той самий погляд збоку, проаналізувати себе та почати рухатись далі,
– поділилась своїми думками Ната Жижченко.

Варто додати, що презентація альбому продовжується і до сьогодні. Окрім цього, у квітні ONUKA вирушає у європейський тур, що охопить 6 країн, відтак композиції альбому MOZAЇКА прозвучать у Швеції та Фінляндії, а восени оновлену програму з оркестром НАОНІ буде презентовано і в Україні.

Дивіться виступ гурту ONUKA з концерту в Києві: