15 травня 2014 року року ONUKA представила перший міні-альбом Look, до якого увійшли чотири оригінальні пісні та один мікс на пісню Look. Одразу після виходу альбом посів перше місце в чарті українського розділу iTunes.

Читайте також: ONUKA зіграла мелодії на глиняних свищиках, яким понад 300 років: відео

Перший дебютний альбом гурту під назвою ONUKA вийшов 15 жовтня того ж року. До платівки увійшло 10 треків (8 англійською, 2 українською). Альбом не забарився з результатами, тож вчергове посів перше місце в iTunes, випередившигурт "Океан Ельзи".

Другий міні-альбом Vidlik вийшов 8 лютого 2016 року. Головним стимулом до його написання стала аварія на ЧАЕС, концертна презентація була приурочена 30-ій річниці катастрофи.


Найкращі пісні ONUKA

Рівно рік тому, символічно у цей день, 22 березня, гурт ONUKA презентував новий альбом MOZAЇKA, який закохав у себе мільйони фанатів. За словами Жижченко, MOZAЇKA — це історія про низку вражаючих збігів, обставин і символів.

Сьогодні ONUKA є найбільш впізнаваною артисткою завдячуки своєму надзичайному голосу та електронній музиці, яка поєднує у собі народні мотиви. Її пісні миттєво набувають популярності і одразу займають чільне місце в плейлистах шанувальників. Тож, ми вирішили пригадати найкращі композиціі, які неодноразово торкалися вашого серця та надовго застрягали в пам'яті.

Топ-10 пісень гурту ONUKA:

Слухати онлайн пісню ONUKA – STRUM:

Слухати онлайн пісню ONUKA – Vidlik:

Слухати онлайн пісню ONUKA – TIME:

Слухати онлайн пісню ONUKA – Misto:

Слухати онлайн пісню ONUKA – Svitanok:

Слухати онлайн пісню ONUKA – GOLOS:

Слухати онлайн пісню ONUKA – VATRA:

Слухати онлайн пісню ONUKA – VSESVIT:

Слухати онлайн пісню ONUKA – ANIMAL:

Слухати онлайн пісню ONUKA – LOOK: