Відома британська співачка Адель взяла участь у ролику з візажисткою і ведучою Ніккі де Ягер. Там вона зробила артистці макіяж на пів обличчя, а також ставила різноманітні запитання.

Читайте також Після болісного розлучення: Адель зізналась, чи хотіла б знову вийти заміж

Адель не має доступу до інстаграму

Упродовж зйомок відео Адель зізналась, що не може самостійно керувати блогом в інстаграмі. Її команда змінила пароль і не повідомляє його зірці. За словами співачки, все тому, що іноді вона може нетактовно поводитися.

Вони забрали пароль, я не знаю свій пароль. Вони хвилюються, що я можу напитися або просто буду роздратованою… Я особисто опублікувала там лише одне фото, після чого вони забрали мій пароль,
– зізналась Адель.

Скоріш за все, мова йде про фото, яке Адель опублікувала минулого року.


Фото, через яке здійнялась хвиля хейту / Фото з інстаграму зірки

Виконавиця оприлюднила кадр на честь лондонського фестивалю Ноттінг-хілл, що скасували через коронавірус. Але тоді як одні захоплювалися схудлою фігурою Адель, інші звинуватили її у культурній апропріації – привласненні цінностей іншої культури.

Артистку захейтили через те, що прапор Ямайки красувався у неї на грудях, а також через традиційну зачіску, притаманну народам банту. Тож, ймовірно, саме це фото стало причиною відсутності доступу Адель до інстаграму.