Кумедними деталями зі свого побуту 59-річний Джордж Клуні поділився в інтерв'ю виданню W Magazine. Чоловік зізнався, що проводити весь час із сім'єю було непросто.

Цікаво Менді Мур пояснила, чому назвала назвала сина "календарним" місяцем

Джордж Клуні розповів про домашній салон

Чоловік пожартував, що на карантині у нього з'явилося нове хобі: "Я два або три рази на день завантажую пральну машину і мию посуд, тому що діти такі нечупари. І їх самих доводиться регулярно мити".

А от щодо стрижок, то він зізнався, що вже 25 років стрижеться сам. Свої навички перукаря він навіть тестував на синові Олександрові.

Я стриг волосся собі і синові, але волосся своєї дочки я не чіпав ... У мене були б великі проблеми, якби я це зробив. Моя дочка виглядає просто чудово, у неї дуже довге волосся і ми його не чіпаємо взагалі. Якби я зіпсував волосся моєму синові, не було б нічого страшного. Але якби я доторкнувся до волосся дочки, моя дружина мене б убила,
– поділився курйозами сімейного життя Джордж Клуні.


Джордж Клуні на своєму автомобілі / Фото W Magazine

Що відомо про сім'ю Джорджа та Амал Клуні: коротко

  • Пара познайомилась у 2013 році в Італії біля озера Комо, де тепер вони мають спільне помешкання і проводять канікули.
  • Вже у 2014 році вони оголосили про заручини. Стильне весілля відбулося 27 вересня 2014 року в італійській Венеції.
  • Через три роки – у лютому 2017-го Джордж та Амаль заявили, що стануть батьками. А вже 6 червня у них народились двійнята – Олександр та Елла.
  • Подружжя їх пильно приховує від папараці і самі вони рідко почали з'являтись на публіці. Якийсь час у ЗМІ побутували чутки, що пара розлучається і має проблеми в сім'ї, однак вони нічого про це не оголошували і досі живуть у шлюбі.