Після тріумфу на Євробаченні колектив активно гастролює. Måneskin стали бажаними гостями у різних країнах світу. Днями гурт виступив у Москві.

До теми Переможці Євробачення-2021 Måneskin прилетіли в Росію: перші фото

Måneskin танцювали під Go_A

Колектив не приховував, що фаворитами Євробачення вважає український гурт Go_A. Раніше Måneskin переспівували SHUM, з якою Go_A підкорювали пісенний конкурс. В останню ніч перебування в Москві у таксі італійці на повну гучність слухали пісню SHUM і танцювали. Це неабияк сподобалося шанувальникам.

Італійці підставили MARUV

На закритому концерті, який відбувся 31 серпня, також мала виступати співачка MARUV. Її виступ постійно відкладали, а потім взагалі відмовилися від нього. В останній момент Måneskin вирішили, що концерт даватимуть лише вони. Про це повідомив телеграм-канал Super.ru.

Зазначимо, MARUV – українська співачка, проте вона продовжує гастролювати в Росії, яка є країною-агресором. Вона отримує російські нагороди, записує дуети з тамтешніми артистами, стає гостею та суддею різноманітних телешоу. Зокрема, у 2021 вона випустила спільний кліп з Кіркоровим, який підтримував Путіна і якому заборонено в'їзд в Україну.