Розважальне шоу "Танці з зірками 2018" продовжує дивувати прихильників. Сьогодні, 21 жовтня, відбудеться 9 прямий ефір проекту, відтак учасники проекту за лічені години вийдуть на паркет з ефектними постановками.

Читайте також: Оксана Марченко після травми займається спортом: реакція соцмереж

Однак участь однієї пари в шоу опинилась під загрозою. Партнер Мішель Андраде по танцю – Женя Кот – раптово потрапив до шпиталю. Лікарі поставили йому діагноз запалення легень, відтак невідомо, чи зможе танцівник вийти на паркет.

Говорила мені мама, щоб не танцював босим. Прикро, але це запалення легенів,
– написав Женя Кот.

Танцівник поділився з прихильниками знімком, на якому видно, як медики надають йому допомогу.

Варто зазначити, що це не вперше Мішель Андраде та Женя Кот бентежать несподіваними зізнаннями. Напередодні 8 прямого ефіру співачка травмувала ногу дорогою до знімального майданчика. Через це зірка ледь станцювала на паркеті румбу, а більшість па виконав її партнер Женя Кот. Хто ж тепер буде рятувати пару від виходу з проекту – наразі невідомо. Ймовірно, один із хореографів замінить танцівника на час його лікування.

Нагадаємо, що вкінці серпня на телеканалі "1+1" відбулась прем'єра шоу "Танці з зірками 2018". Серед учасників проекту – співачка Мішель Андраде та танцівник Женя Кот. Пару вважають однією з найромантичніших на шоу, адже всі їхні постановки вражають ніжністю. Окрім цього, за прогнозами букмекерів, саме Мішель та Женя можуть вибороти перемогу на шоу.