Як розповіла артистка журналістам Viva, вона травмувалась не під час самої репетиції, а дорогою до знімального майданчика. Однак травма ноги не завадила Мішель Андраде вийти на паркет та станцювали пристрасну румбу.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 7 випуск: хто покинув проект

"Напередодні прямого ефіру по шляху на концерт я впала на коліно, виходячи з автобуса. Через кілька годин нога почала боліти і напухла. Але у мене навіть не було думки про те, що я не вийду на паркет. В день ефіру коліно довелося знеболити і заморозити. І, на жаль, через травму не всі па в нашій румбі вийшли так, як ми задумали. Ми дуже вдячні глядачам за розуміння і віру в нашу пару. І весь тиждень будемо посилено готуватися, щоб здивувати їх новим танцем", – розповіла Мішель Андраде.

Щоб викрутитись із ситуації, в день виступу учасники додали до своєї постановки пілон для стриптизу. Женя Кот, який є партнером Мішель Андраде у шоу, вразив глядачів яскравим трюком.

Ми додали пілон в номер в останній момент. Цей хід дозволив Мішель не так довго танцювати, щоб не навантажувати коліно. Крім того, він дуже гармонійно доповнив пристрасть румби,
– зізнався Женя Кот.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 7 випуск: кому учасники шоу присвятили свої танці

Недоліки танцю помітили зіркові журі, які підкреслили, що танцівники повинні забувати про все, виходячи на паркет. Відтак Женя Кот та Мішель Андраде змушені були відкрити секрет про травму під час прямого ефіру.

"Танці з зірками 2018" 7 випуск дивитись онлайн – виступ Мішель Андраде та Жені Кота

Нагадаємо, що Леся Нікітюк тренувалась до 7 випуску шоу всього 3 дні. Все тому, що телеведуча захворіла та кілька днів пролежала з температурою. Відтак участь Лесі Нікітюк у "Танцях з зірками 2018" опинилась під загрозою. Однак норовлива зірка все ж вийшшла на паркет в образі Вєрки Сердючки.