Дорога на "Міс Всесвіт 2022" для Вікторії Апанасенко була довгою та важкою. Однак дівчина прагне гідно представити нашу країну та перемогти, постійно приголомшує суперниць та організаторів бездоганним вбранням від відомих українських дизайнерів.

До теми Українка на "Міс Всесвіт 2022" похвалилася борщем та емоційно розповіла про війну

Нові образи Вікторії Апанасенко в США

На особистій сторінці в інстаграмі "Міс Україна Всесвіт 2022" опублікувала кілька нових дописів. Модель вкотре похизувалася аутфітами від українських дизайнерів. Вікторія позувала на камеру в білому костюмі від бренду MARSEGO, а також у розкішних білій та синій сукнях від L'Ange Blanc.

Кожен образ "Міс Україна Всесвіт 2022" довершували розкішні зачіски та бездоганні макіяжі.

Для перегляду всіх фото гортайте направо:

Нагадаємо, для першого виходу в США Вікторія обрала look від Івана Фролова. "Міс Україна Всесвіт 2022" одягла mom-джинси та молочний світшот з благодійної колекції FROLOV, на якому синьо-жовте серце вишите вручну. У такому образі та кросівках модель продефілювала аеропортом з прапором.

А у перший репетиційний день і для запису офіційної відео-візитки Вікторія обрала ніжно-блакитну максісукню в рубчик з фактурними рукавами від популярного серед зірок бренду J'amemme. Її вартість на сайті – 380 євро, це майже 15 тисяч гривень.