Про особливий стан Анастасія розповіла у мережі 28 липня. З радісною звісткою її вже встигли привітати десятки людей, зокрема "Міс Україна Всесвіт 2020" Єлизавета Ястремська, "Міс Україна Всесвіт 2018" Карина Жосан, співачка Laganza, учасниця "Міс Кенія Всесвіт" Scarlet Were, "Міс Аргентина Всесвіт 2019" Mariana Varela та інші.

До теми Вагітна MamaRika розсекретила вагу перед пологами

"Тепер це офіційно! Я скоро стану мамою! Це найбільш чудовий і прекрасний момент в моєму житті! Знати, що в тобі росте нове життя – це щось нереальне!" – повідомила майбутня матуся.

Окрім зізнання, жінка оприлюднила пікантне фото, на якому оголила торс з округлим животиком. Вона була одягнена в одні стринги та джинсову куртку, а на її талії красувалось невелике татуювання. Свої оголені груди вона прикрила рукою.

Особисте життя Анастасія Суббота завжди залишала поза інстаграмом та об'єктивами камер. Тому невідомо з ким модель мала стосунки та від кого вона народить дитину. Також не повідомляється, на якому місяці вагітності перебуває Анастасія та на кого вона чекає – хлопчика чи дівчинку.

Цікаво Переможниця Міс Україна Всесвіт 2019 – Анастасія Суббота: біографія та фото красуні

Що відомо про Анастасію Субботу?

Модель народилась та виросла у Запоріжжі. За спеціальністю Анастасія – вебдизайнер, втім, багато років працює професійною моделлю. До перемоги на "Міс Україна Всесвіт 2019" дівчина була знайома з попередньою володаркою титулу Кариною Жосан, оскільки вони разом працювали манекенницями в Китаї. Свій успіх на конкурсі вона завдячує кольору волоссю, адже перед подією вона вирішила пофарбуватись із білявки у рудий колір. У 2020 році вона передала корону своїй наступниці – першій віце-міс Україна Всесвіт 2019 Лізі Ястремській, оскільки конкурс краси не проводився через пандемію коронавірусу.