У четвертий день перебування на конкурсі "Міс Всесвіт" Вікторія Апанасенко одягнула розкішну вишиту сукню бренду Yuliya Magdych. Це чорне плаття з золотими колосками, яке, за словами українки, символізує "темні часи в Україні, а золотий колір – світло надії на світле майбутнє нашої країни".

Читайте також У сукні за 15 тисяч: "Міс Україна Всесвіт 2022" показала перший вихід у США – ефектне відео

Також вона поділилась своїм прихильникам, що багатий темний чорнозем та великі поля пшениці вже здобули Україні прізвисько "хлібний кошик Європи". Тому для неї таке вбрання є ще більше особливим і вона гідна презентувати його у США у час підготувань до конкурсу.

Яка ціна сукні Yuliya Magdych

На сайті українського бренду можна побачити, що вишите плаття має назву OLIVE і її ціна – 69 696 гривень. Бавовняна мідісукня є в розмірах XS/S, S/M, L та XL, а замовити його можна у будь-який куточок світу. Свій образ вона доповнила прикрасами іншого українського бренду BEVZA.

У вишитій сукні Вікторія позувала для фотографій з учасницями з інших країн світу – з Таїланду, Польщі, Швейцарії, Німеччини, Панами та Екваторіальної Гвінеї.

Для перегляду усіх фото гортайте направо:

Цікаво Українка на "Міс Всесвіт 2022" похвалилася борщем та емоційно розповіла про війну

Зазначимо, що у 2 день перебування на конкурсі Вікторія Апанасенко одягнула іншу популярну сукню від Юлії Магдич у синьо-жовтих кольорах за 62 436 гривень.


Вікторія Апанасенко у сукні Юлії Магдич на "Міс Всесвіт 2022" / Фото з інстаграму моделі