Популярна акторка розповіла, що коли вона жила і росла в Україні, то вдома не було гарячої води, через що вона рідко приймала душ. Але коли в неї з'явились діти, то вона теж не мила їх щодня, оскільки вважає, що в цьому немає сенсу.

Цікаво Новий рівень стосунків: донька бойфренда Кортні Кардашян почала називати її мачухою

Міла Куніс рідко миє дітей

"Якщо ми бачимо на них бруд – миємо. В іншому випадку в цьому немає ніякого сенсу", – розповів Кутчер, додавши, що їхня сім'я також рідко користується милом, оскільки воно висушує шкіру та змиває натуральний жир зі шкіри.

Я ніколи не була тою матір'ю, яка купала своїх немовлят,
– додала актриса.

Сама ж пара теж рідко миється, за виключенням пахв та інтимної зони. Також пара ходить у душ, коли їм жарко, або коли вони пітніють у тренажерному залі.

"У мене є схильність поливати обличчя водою після тренування, щоб вивести всі солі", – зазначив Кутчер, а Куніс додала, що вмивається "двічі в день".

Що відомо про сім'ю Міли та Ештона?

  • Акторка почала стосунки з Ештоном у квітні 2012 року, а вже через 2 роки оголосила про заручини.
  • Пара одружилась 4 липня 2015 року у Каліфорнії.
  • 1 жовтня 2014 року в них народилась донька Вайетт Ізабель Кутчер, а 30 листопада 2016 року – син Димитрій Портвуд Кутчер.
  • Подружжя пильно приховує дітей від громадськості та не показує їх публіці. Втім, папараці інколи вдається зафіксувати всю сім'ю на прогулянках.