У 2019 році Мерилін Менсон виступав у Гілфорді. Там він нібито здійснив напад на відеооператора. Через це поліція штату Нью-Гемпшир почала розшукувати відомого рок-музиканта.

До слова Поліція хоче допитати ймовірну жертву Мериліна Менсона

Мерилін Менсон здасться поліції

ЗМІ повідомляють, що артист планує здатися поліції. Голова поліції Гілфорда Ентоні Бін Берпом заявив, що артист повинен з'явитися у відділок Лос-Анджелеса. Однак невідомо, коли саме це странеться.

Зазначимо, що Мериліну Менсону загрожує покарання – тюремне ув'язнення строком до одного року або штраф у розмірі до двох тисяч доларів. Також Берпом зауважив, що напад не мав сексуального характеру.

Звинувачення проти Мериліна Менсона

  • Раніше Мериліна Менсона звинувачували в аб'юзі та домашньому насильстві. Спершу про музиканта висловилась зірка серіалу "Світ Дикого Заходу" Еван Рейчел Вуд. Вона заявила, що співак знущався з неї протягом багатьох років.
  • Згодом співачка Фібі Бріджерс поділилась власними спогадами про рок-музиканта. Артистка розповіла, що в будинку зірки є "кімната для зґвалтувань".
  • Потім акторка з "Гри престолів" Есме Б'янко доєдналась до звинувачень у насильстві проти Мериліна Менсона. Вона мала з ним роман, в якому страждала від жорстокості. Дівчина зізналась, що відчувала себе немов полонена.
  • Загалом Менсона звинуватили понад 15 жінок. Поліція планувала допитати одну з жертв артиста, але як надалі розвивається справа – невідомо.