Як відомо, 12 травня у Португалії відбувся фінал Євробачення 2018. У конкурсу за перемогу поборолись 26 вокалістів, які представили на головній сцені яскраві номери та пісні. За результатами голосування перемогу здобула Нетта Барзілай з Ізраїлю. В п'ятірку кращих також ввійшли представники Кіпру, Австрії, Німеччини та Італії.

Читайте також: Євробачення 2018: реакція мережі на виступ MELOVIN'a

Не менш запальний виступ на Євробаченні 2018 був у конкурсанта від України – MELOVIN'a. Хоч вокаліст не зумів підкорити експертне журі, глядачів просто зачарувала яскрава пісня з містичним номером. За загальними результатами голосування, MELOVIN посів 17 місце.

Євробачення 2018 фінал: MELOVIN – Under The Ladder (дивіться відео виступу):

Після конкурсу українця радо зустріли на Батьківщині, а в мережі з'явився флешмоб в підтримку співака. Люди не тільки із захватом коментували запальний виступ на Євробаченні, але й дали нове звучання його пісні. Так, на фан-сторінці MELOVIN'а з'явився запис мелодії "Under The Ladder", яку музиканти виконали на бандурі та гітарі.

Читайте також: Фінал Євробачення 2018: як європейські глядачі проголосували за MELOVIN'а

Понад 70 тисяч користувачів мережі вподобали кавер на пісню MELOVIN'а. Люди із захопленням коментували виступ музикантів та відзначили майстерність двох українських віртуозів.