Про те, як в Туреччині приймають українських дітей, які втікають від війни, розповіла перша леді України Олена Зеленська. Нині в цій країні перебувають майже 800 дітей.

Читайте також Олена Зеленська припустила, чому росіяни такі жорстокі

Дружина президента Туреччини влаштувала для цих дітей святковий прийом їжі. Вона прийняла їх, як рідних, зазначивши, що також має дітей та внуків.

У мене також є діти та онуки – такі, як ви. Будь ласка, і ви також сприймайте мене як вашу маму, бабусю. Ви заслуговуєте на краще в усьому. Я завжди підтримуватиму вас і буду поруч із вами, щоб ви були щасливими і ваші мрії здійснювалися. Бажаю, щоб на ваших гарних обличчях завжди була усмішка,
– зворушливо сказала Еміне Ердоган.

Олена Зеленська подякувала першій леді Туреччини за теплий прийом і зазначила, що ця країна вкотре продемонструвала, що чужого горя та чужої війни немає. А турки показують себе як чуйні та небайдужі люди.

Еміне Ердоган зустрілася з українськими дітьми / Фото з інстаграму Олени Зеленської

На прийом запросили українську співачку кримськотатарського походження Джамалу, яка на час війни з двома синами евакуювалася до Туреччини. На цій зустрічі вона виконала три пісні – "1944", "Шлях додому", Menı Gamdan azat eyle.

"Ще я мала змогу подякувати Туреччині за підтримку. Насамперед за допомогу дітям-сиротам з України. Бачити посмішки на їх обличчях після всього пережитого – неоціненно. З таких маленьких перемог і складається шлях до нашої спільної великої перемоги. Також обговорили з першою леді можливість проведення благодійних заходів на підтримку України. Скоро поділюсь новинами", – поділилася Джамала.

Зазначимо, вже декілька тижнів Джамала гастролює Європою, дає благодійні концерти в різних містах і збирає кошти для допомоги України.