Переможець шоу "Холостячка" опублікував допис, у якому висловився про людей, що пишуть йому коментарі й повідомлення. Він зауважив, що за 3 місяці упродовж проєкту він відкривався щораз більше й не боявся показати свої слабкі сторони.

Актуально У мене немає звички писати гидоту, – Злата Огнєвіч про хейт після фіналу "Холостячки"

Андрій Задворний відповів на хейт

Обранець Злати Огнєвіч додав, що на всю країну показав, як вміє дружити, ревнувати та закохуватися. Він демонстрував емоції та важкі моменти.

Я впустив вас у свій дім, познайомив зі своєю донькою, показав непрості стосунки з батьком. Показав зсередини свою справу, свої захоплення. Про невдачі й втрати, розчарування. Такий рівень довіри буває тільки з друзями,
– написав Андрій.

"Я читаю всі ваші повідомлення, багатьом відповідаю, повірте, що ви робите – це нереально цінно для мене, ви навіть не уявляєте на скільки, ось зараз я пишу й у мене навертаються сльози. Ви сильні, і справді, ви дуже класні", – поділився чоловік з прихильниками.

Андрій Задворний підкреслив, що серед глядачів "Холостячки" були й ті люди, які не поставилися до його вчинків з повагою. Однак, схоже, він через це не надто переймається.

Є ті, хто увійшов до мого дому, не знявши брудного взуття, заглянув у мою душу і перед виходом вирішив туди плюнути. Вам хочу сказати – коментарі підвищують залученість,
– підсумував переможець шоу.


Публікація Андрія Задворного / Скриншот з інстаграму

Текст публікації Андрія Задворного

За минулі три місяці я познайомився з вами, показав себе, своє життя, розповів про складні та цікаві моменти мого минулого. Не соромився показати вам свої слабкі сторони й не намагався здаватися кращим, ніж є насправді.

Я відкрився вам, показав як товаришую, конфліктую, закохаюсь, ревную, злюся. Я розповідав вам про всі переживання, про складні моменти щодня.

Я впустив вас у свій дім, познайомив зі своєю донькою, показав непрості стосунки з батьком. Показав зсередини свою справу, свої захоплення. Про невдачі й втрати, розчарування. Такий рівень довіри буває тільки з друзями.

Я читаю всі ваші повідомлення, багатьом відповідаю, повірте, що ви робите – це нереально цінно для мене, ви навіть не уявляєте на скільки, ось зараз я пишу й у мене навертаються сльози. Ви сильні, і справді, ви дуже класні.

Є ті, хто увійшов до мого дому, не знявши брудного взуття, заглянув у мою душу і перед виходом вирішив туди плюнути. Вам хочу сказати – коментарі підвищують залученість