Ірина Білик зізналась, що мала розбіжності зі Святославом Вакарчуком після смерті Андрія Кузьменка. Тоді зірки готувалися до концерту пам'яті Кузьми.

До слова Ірина Білик показала підрослого сина від російського режисера

Чому Ірина Білик посварилась з Вакарчуком

Виконавиця розповіла, що Вакарчук без запитань та уточнень вирішив, що співатиме пісню "Мовчати". Цю композицію Андрій Кузьменко записав у дуеті з Іриною Білик ще у 2003 році.

Мене дуже образило, я вперше про це кажу, що Славко Вакарчук, коли це сталося, одразу схопив нашу пісню й одразу побіг у студію писати й співати. Нічого у мене не запитав. Коли на концерті на 40 днів у Палаці Спорту запитали, хто буде співати "Мовчати" я кажу: "Ну, я заспіваю". Мені сказали, що Слава теж хоче співати. Ми ще й сперечалися, хто який рядок співатиме, –
зізналась співачка.

До того ж, за словами Ірини Білик, Вакарчук начебто заборонив музикантам "Скрябіна" грати вступ до пісні й перейняв цю роль на себе.

"Ну хто так робить? Це трагедія саме цього гурту. Він сказав: "Я буду грати сам на роялі". Мені було просто шкода хлопців, що це їхній біль, це їхній фронтмен. Я б на місці хлопців, чесно… Я просто тоді мовчала, мовчала всі ці роки. Але це мій секрет. Щоб люди знали, що дійсно так не можна робити", – висловилась артистка.

Ірина Білик та Святослав Вакарчук – "Мовчати": дивіться відео онлайн