Про це музикант заявив у коментарі ресурсу "Обозреватель".

Читайте також: MELOVIN прокоментував резонанс навколо мовного питання на Євробаченні-2018

"Я не хочу нікого звинувачувати та махати кулаками після бійки. Але не буду заперечувати, що на конкурсі є присутніми політичні аспекти. Вони впливають на те, яка країна кому який бал віддає", – зауважив виконавець.

Водночас MELOVIN підкреслив, що загалом це геніальний конкурс.

"Не знаю, чому всі так драматизують, що він – помилковий... Так драматизують, ну ніби ось прямо пам'ятник ще треба поставити артисту, який там був. До біса пам'ятники! Відмінний конкурс, працюєш собі – працюй! Співай, кайф! Відмінне місце, де завжди можна познайомитися з іншими артистами та розширити свою аудиторію", – зазначив Костянтин.

Також співак додав, що на цьогорічному конкурсі, який пройшов у Лісабоні, йому вдалося познайомитися з відомим модельєром Жаном Полем Готьє.

Нагадаємо, фінал Євробачення-2018 пройшов уночі проти 13 травня у Ліcабоні (Португалія). Melovin – отримав 130 балів, посівши в таблиці 17 місце з 26 можливих. Всього Україна отримала 119 балів від глядачів та посіла 7 місце за голосуванням глядачів. Перемогу в конкурсі здобула представниця від Ізраїлю Нетта Барзілай.