Про це він розповів у коментарі ТСН.

Читайте також: "Від України завжди чекають більшого": Руслана розповіла, чому MELOVIN отримав низькі оцінки

"Щодо низьких оцінок, які ставило журі не лише мені, а й іншим виконавцям, то думаю, там зовсім в іншому полягає справа. Не стільки в номері або постановці, пісні. Але я не засуджую журі. Не розумію, навіщо махати кулаками після того, як все закінчилося" - підкреслив співак.

За словами представника від України на Євробаченні-2018, він є дуже задоволеним результатом і радим, що Україна прийняла його після прильоту на рідну землю.

"І це для мене справжнє свято. А ще справжнє свято, коли до тебе підходить Жан-Поль Готьє та хвалить твою постановку, говорить, що це було неймовірне шоу та, що ти – великий молодець. Ось це для мене – перемога", – зауважив уродженець Одеси.

Крім того, MELOVIN прокоментував виступ і перемогу представниці від Ізраїлю Нетти.

"Чому їй вдалося? Тому що їй це було необхідно найбільше. І саме цього року. Вона – дуже сильна, крута дівчинка, з дуже класною піснею. Ми всією командою запалювали, коли вона перемогла. Ми були дуже задоволеними перемогою саме Ізраїлю, саме Нетти. Вона – молодець", – додав виконавець.

Нагадаємо, фінал Євробачення-2018 пройшов уночі проти 13 травня у Ліcабоні (Португалія). Melovin – отримав 130 балів, посівши в таблиці 17 місце з 26 можливих. Всього Україна отримала 119 балів від глядачів та посіла 7 місце за голосуванням глядачів. Перемогу в конкурсі здобула представниця від Ізраїлю Нетта Барзілай.