За інформацією Кенсінгтонського палацу, Меган Маркл та принц Гаррі після вінчання сядуть у відкриту карету Ascot Landau. Вона є однією з 5 в королівській родині. Саме в ній у 2011 році їхали молодята Кейт Міддлтон та принц Вільям.

Читайте також: Весілля принца Гаррі та Меган Маркл: дата та деталі церемонії

Відомо, що весілля відбудеться 19 травня в каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку. Церемонію супроводжуватиме зведений інструментальний склад з музикантів оркестру під керівництвом Крістофера Уорррен-Гріна. Окрім цього, на вінчанні буде співати хор каплиці Святого Георгія, який складається з 23 хлопчиків-хористів і 12 дорослих, та ансамбль трубачів. Одразу після одруження молодята принц Гаррі та Меган Маркл сядуть в карету та проїдуть історичним центром міста.

Читайте також: Топ-20 приголомшливих королівських весільних суконь за всю історію

Знаменита пара обрала відкриту карету, щоб всі британці та гості країни могли розгледіти щасливих молодят. Спеціальний дизайн транспорту дозволить Меган Маркл та принцу Гаррі сидіти високо, тому майбутня герцогиня зможе продемонструвати своє весільне плаття, не виходячи з карети.

Ascot Landau – не єдиний транспорт, який підготують до церемонії вінчання. На випадок дощової погоди для королівського весілля підібрали ще одну карету закритого типу. Транспорт був створений ще в 1930 році та має вишуканий аристократичний дизайн.