Про це сповістила прес-служба Кенсингтонського палацу у Twitter.

Музичний супровід складатиметься зі зведеного інструментального складу з музикантів оркестру під керівництвом Крістофера Уорррен-Гріна, Національного оркестру BBC з Уельсу, а також Англійського камерного оркестру та Філармонії. Диригентом стане музичний керівник церковних колективів Джеймс Вівіан.

Читайте також: Весілля принца Гаррі та Меган Маркл: дата та деталі церемонії


Диригент Джеймс Вівіан

Також відомо, що окрім оркестру церемонію супроводжуватиме ще хор каплиці Святого Георгія, який складається з 23 хлопчиків-хористів і 12 дорослих, хор Королівства під керівництвом диригентки Карен Гібсон, а також ансамбль державних трубачів.


Диригентка Карен Гібсон

Серед запрошених солістів, то на сторінці Кенсингтону особово відзначили таких гостей як 19-річного віолончеліста Шеку Канні-Мейсон (переможець конкурсу BBC Young Musician 2016), сопрано Елін Манахан та трубач Девід Блекеддер.

Читайте також: Скільки буде коштувати весілля принца Гаррі та Меган Маркл: названо суму


Віолончеліст Шеку Канні-Мейсон

Для своєї церемонії майбутнє подружжя обрало низку відомих гімнів і хорових творів, однак про інші виступи зірок на весіллі Меган і принца Гаррі поки що не повідомляється.

Нагадаємо, що в ЗМІ натякнули про можливий виступ возз'єднаного британського поп-гурту Spice Girls на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл 19 травня.