Меган Маркл завжди обирала для зустрічей з публікою стильне вбрання відповідно до події, на якій була присутня. Чимало її образів були дуже яскравими та припали до душі шанувальникам. З нагоди дня народження дружини Гаррі редакція Showbiz 24 підготувала добірку її ефектних аутфітів.

До теми Журналісти розповіли, як Меган Маркл святкуватиме день народження

Яскраві образи Меган Маркл

2018 рік

  • У приталеній жовтій сукні без рукавів Меган відвідувала прийом "Молоді виклики Співдружності" у будинку Мальборо, що в Лондоні.

Меган Маркл
Меган Маркл у Лондоні / Фото Getty Images

  • Під час осіннього туру містами Фіджі Меган одягала довгу червону сукню з квітковим принтом і рюшами на спідниці.

Меган Маркл
Меган Маркл у місті Суві, що на Фіджі / Фото Getty Images

2019 рік

  • У довгій блакитній сукні з синім принтом Меган Маркл разом із чоловіком принцом Гаррі приїжджала в резиденцію короля Марокко.

Меган Маркл
Меган Маркл і принц Гаррі в Марокко / Фото Getty Images

  • Подружжя було на службі до Дня Співдружності у Вестмінстерському абатстві. Меган Маркл для цього виходу обрала білу сукню зі смарагдовим принтом, пальто та лаконічний головний убір, що довершив зачіску.

Меган Маркл
Меган Маркл і принц Гаррі в Лондоні / Фото Getty Images

  • У темно-зеленій сукні та коричневому пальті Меган була на врученні нагороди WellChild у готелі Royal Lancaster, що в Лондоні.

Меган Маркл
Меган Маркл з чоловіком в Лондоні / Фото Getty Images

  • У королівському турі Південною Африкою, в якому були Меган і Гаррі, дружина принца одягала довгу блакитну сукню з легкої тканини.

Меган Маркл
Меган і Гаррі у Південній Африці / Фото Getty Images

  • Маркл приєднувалася до церемонії відкриття саміту "Один молодий світ" у Королівському Альберт-холі. Тоді Меган постала перед папараці в сукні фіолетового кольору.

Меган Маркл
Меган Маркл у сукні фіолетового кольору / Фото Getty Images

2020 рік

  • Королівське подружжя було на фестивалі музики Маунтбаттен у Королівському Альберт-холі. Тоді Меган з'явилася на публіці в елегантній приталеній сукні червоного кольору.

Меган Маркл
Меган Маркл і принц Гаррі на фестивалі музики Маунтбаттен / Фото Getty Images

  • Принц Гаррі та Меган Маркл були на службі до Дня Співдружності. Дружина спадкоємця престолу виходила у світ у розкішному смарагдовому вбранні.

Меган Маркл
Принц Гаррі й Меган Маркл в Лондоні / Фото Getty Images

  • Меган і Гаррі в рамках останніх виходів у складі королівської родини Великої Британії відвідували церемонію нагородження Фонду Endeavour Award в Лондоні. Тоді Маркл поставала перед камерами в сукні насиченого блакитного кольору.

Меган Маркл
Меган і Гаррі в Лондоні / Фото Getty Images